Wykończenia wnętrz Poznań

Jesteśmy specjalistami w kompleksowym wykańczaniu wnętrz. Do poszczególnych prac wybieramy wyłącznie wysokiej jakości materiały budowlane i dekoracyjne. Nasz team składa się z doświadczonych profesjonalistów. Dlatego wykończenia wnętrz jakich się podejmujemy są wysoce efektywne. Podejmujemy się zleceń związanych z wykańczaniem wnętrz w każdego rodzaju pomieszczeniach: mieszkaniach, domach, apartamentach, biurach, a także w obiektach użyteczności publicznej.

Prace wykończeniowe jakich się podejmujemy to

- tynki maszynowe
- szpachlowanie
- malowanie natryskowe
- malowanie tradycyjne
- tapety natryskowe
- sztukateria
- sufity podwieszane.
- układanie płytek
- instalacje elektryczne, co, wod-kan

Wykończenia kamienic

Pośród prac wykończeniowych szczególne miejsce w ofercie zajmują wykończenia kamienic. Wiemy, że kamienice to specjalny typ budynków, domagający się szczególnego traktowania. Dodatkowo, zależy nam na tym, aby starą kamienicę przedstawić w nowy sposób, przy zachowaniu wszystkich oryginalnych elementów.

Wykończenia mieszkań i domów w Poznaniu

Profesjonalne wykończenia domów

Profesjonalne wykończenia domów – tego właśnie mogą spodziewać się klienci, którzy decydują się na współpracę z nami. Oferujemy kompleksowe wykończenia domów, dlatego możesz mieć pewność, że nie tylko wyremontujemy Twoją łazienkę, ale też pozostałe pomieszczenia. Wszystkie prace wykonamy sprawnie i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Gwarantujemy fachową i sprawną realizację zlecenia.
Twój dom będzie jak nowy!