Renowacje balkonów i tarasów Poznań

Balkony i tarasy to bardzo ważne elementy konstrukcyjne. Pełnią nie tylko rolę użytkową, ale są też estetyczne. Oferujemy usługę renowacji balkonów i tarasów, ponieważ wiemy, że dla wielu osób jest to ważne. Po naprawie tych elementów wyraźnie podwyższa się standard budynku. Podczas prac naprawczych stare materiały posadzkowe zastępujemy nowoczesnymi materiałami. Typ powłoki każdorazowo dobieramy do miejsca, w jakim będzie ułożona. Prace naprawcze obejmują także uszczelnienia balkonów i tarasów przy zastosowaniu nowoczesnych materiałów izolacyjnych.

Remonty tarasów

Kolejnym punktem w naszej ofercie są remonty tarasów, przede wszystkim skupiając się na ich podłożu i szczelności. Po przygotowaniu posadzki kujemy starą glazurę.

Izolacje tarasów w Poznaniu

Kompleksowa oferta - Naprawy balkonów i tarasów

O tym, że oferta naszej firmy jest kompleksowa świadczy chociażby to, że podejmujemy się kompleksowych remontów, nie tylko w mieszkaniach i domach, ale też w ich obrębie. Klientom mamy do zaproponowania naprawy balkonów i tarasów, podwyższające poziom estetyki w takim miejscu. Wystarczy spotkać się z nami, aby umówić szczegóły zlecenia. Balkony i tarasy zniszczone na skutek wieloletniej eksploatacji będą wręcz wyglądały jak nowe. W trakcie prac naprawczych używamy bowiem nowoczesnych materiałów. Otrzymane posadzki są estetyczne, trwałe i mają właściwości antypoślizgowe. Nasza doświadczona kadra podejmuje się również uszczelnień balkonów i tarasów, wykorzystując certyfikowane materiały.

Renoacja tarasów w Poznaniu